Instagram takipçi ve beğeni kazanmak

Instagram takipçi ve beğeni kazanmak

Instagram kullanıcılarının çoğu daha fazla takipçi kazanıp, paylaştığı fotoğraflara daha fazla beğeni alabilmek için çeşitli uygulamalar kullanıyor. Bu uygulamalar sayesinde takipçi ve beğeni kazanabileceğinizi öncelikle unutun.

Daha önceki yazılarımızda söylediğimiz gibi bu yazımızda da tekrarlıyoruz. Instagram üzerinde takipçi ve beğeni kazandıracak bir havuz uygulaması yoktur. Olsa bile bu resmi olarak Instagram tarafından yayınlanan bir uygulama değildir. Geliştiriciler tarafından hazırlanmış uygulamalardır ve bunlara da kesinlikle güvenmenizi önermiyoruz.

Instagram hesabınız ile giriş yaptığınız uygulamalar sayesinde uygulama geliştiricileri kullanıcı kazanıyor ve sizin hesabınızı kullarak başka hesapları takip ediyor. Bunun karşılığında da sizin hesabınıza da takipçi gelebilir, fakat bu ihtimal fazlasıyla düşük.

Eğer takipçi ve beğeni kazanmak istiyorsanız öncelikle şunları yapmanız gerekiyor.

  1. İlgi alanlarınıza uygun fotoğraflar paylaşın.
  2. Paylaştığınız fotoğraflarda etiketlemeleri yani hashtag’leri paylaştığınız fotoğrafa uygun bir şekilde girin.
  3. Sizin ile aynı ilgi alanlarına sahip olan kişileri takip etmekten ve fotoğraf beğenmekten çekinmeyin.
  4. Aktif olarak beğendiğiniz fotoğraflara yorum atmaktan korkmayın, sizin popülerliğinizi düşürmez.

Takipçi ve beğeni arttırmak ve bunun sürekli olarak devam etmesini istiyorsanız bu doğal bir yol ile olmalı. Takipçi veya beğeni satın aldığınız zaman bir yere kadar bu devam edecektir. Daha sonra popülerliğiniz düşecektir.

instagram video indir